Okay, bez žádný omáčky a okecávání, jako to dělají všichni ostatní:

Značku jsme vytvořili pro ty z vás, co jsou jako my. Pro lidi, který chtěj od života o něco víc, než zažívat denodenně ten stejnej kolotoč. Lidi, který hledají, nebo ještě líp, už našli něco, co je pohání dopředu.

Takže pokud tak trochu nechápeš lidi kolem sebe a nestačí ti to, co jim - můžeš být v klidu, právě jsi našel někoho, kdo to má stejně. A tím nemyslíme jenom nás - každej, kdo si na sebe vezme Hiplug, to tak má.

HiPlug není jenom brand, jsme komunita těch, co vidí věci jinak.

HiTeam:

Kary

Zakladatel Plugu, má za sebou už 2 značky hadrů a dá se říct, že je hlava celýho projektu. Stará se o všechno od zajišťování výroby mikin až po tvorbu webu. Podnikat začal 2 dny po svých osmnáctinách.

Okyko

Trval na tom, aby tady měl napsaný, že neví, jak se sem dostal. Kromě plácání nesmyslů se ale ve značce stará z části o designy a je tak trochu prvou rukou Karyho. Rád si příležitostně připije a sem tam počmárá nějakou stěnu.

Olda

Olda tvoří 100% manuální složky v týmu. Složí, rozloží, nastěhuje, smontuje. Plno času s náma tráví ale i na přípravách strategií a čas od času dostane nějakej dobrej nápad. Většinu času tráví hledáím prací, protože značka nám zatím moc nevynáší :(